Sejneńskie rozmowy - spotkanie z Mikołajem Trzaską

Sobota, 2 lutego 2019, Biała Synagoga, godzina 17.00. Gość: Mikołaj Trzaska


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę 2 lutego w Białej Synagodze w Sejnach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Sejneńskie rozmowy. Po spotkaniu z raperem Łoną, Sejnianinem Radkiem Liszewskim – liderem zespołu WEEKEND, kolejnym gościem będzie Mikołaj Trzaska – kompozytor, saksofonista, klarnecista, lider bądź współlider zespołów Miłość, Łoskot, The Users, NRD, Gdańskie Słoniki, Masło i wielu innych, autor muzyki do spektakli teatralnych oraz filmów dokumentalnych i fabularnych, mentor Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego.

Sejneńskie rozmowy
Gość: Mikołaj Trzaska
Rozmowę prowadzi Krzysztof Czyżewski
Sobota, 2 lutego 2019, godzina 17.00
Biała Synagoga w Sejnach
Wstęp wolny

Po raz kolejny – z kolejnej perspektywy – rozmowa toczyć się będzie wokół współczesnego świata. Rozmówcy spróbują odpowiedzieć na pytanie: Jak uczynić świat lepszym? Spotkanie poprowadzi Krzysztof Czyżewski.

Sejneńskie rozmowy to cykl, w którym zaproszeni do Pogranicza goście - autorytety, idole młodego pokolenia, osoby czujące się odpowiedzialnymi za swoje miejsce, oświatowcy i artyści - rozmawiają o sprawach ważnych, problemach nurtujących współczesnego człowieka. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Do tej pory w spotkaniach uczestniczyli: Łona i Radek Liszewski. W nadchodzących tygodniach gośćmi Sejneńskich rozmów będą m.in. Maja Komorowska, Natalia Szroeder, Justyna Chowaniak, Paweł Sołtys (Pablopavo).

 


 

Sejneńskie Rozmowy - spotkanie z Mikołajem Trzaską [fot. Wiesław Szumiński]


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI - CZYTAJ PDF

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI -  OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER 

 
 

 

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 Biała Synagoga w Sejnach

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" - wystawa Małgorzaty Dmitruk

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

  Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego


Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI