Bauman przemówi na Europejskiej Agorze w Ssejnach

Profesor Bauman będzie jednym z mówców w trakcie Europejskiej Agory. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sejnach, między 30 czerwca a 2 lipca. Nasza ekipa będzie tam by zarejestrować wykład Zygmunta Baumana. Fragmenty będa wkrótce dostępne na naszej stronie.


Debaty, które będą miały miejsce w Sejnach dotyczyć będą głównie stworzenia nowej formy dialogu międzykulturowego. W ramach wydarzenia zostanie otwarte nowe Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie. W skali europejskiej, będzie to unikalna instytucja poświęcona badaniu i popularyzacji rzemiosła dialogu międzykulturowego na różnych pograniczach świata; pierwszemu krokowi na drodze do stworzenia Prowincji Pedagogicznej Budowniczych Mostów.

Wśród zaproszonych gości są Zygmunt Bauman (Wielka Brytania), Marcelijus Martinaitis (Litwa), Cezary Wodziński (Polska), Leonidas Donskis (Litwa), Michał P. Markowski (Polska), Julia Hartwig (Polska), Adam Zagajewski (Polska), Andrej Khadanowicz (Białoruś), Piotr Kłoczowski (Polska), Alexandra Laignel-Lavastine (Francja), Andrzej Mencwel (Polska), Donatas Petrošius (Litwa), Mykola Ryabchuk (Ukraina), Krzysztof Rutkowski (Polska), Barbara Toruńczyk (Polska), Małgorzata Dziewulska (Polska), Andrzej Franaszek (Polska).


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI - CZYTAJ PDF

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI -  OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER 

 
 

 

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 Biała Synagoga w Sejnach

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" - wystawa Małgorzaty Dmitruk

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

  Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego


Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI