Art Spodki - warsztaty dla animatorów i edukatorów kultury

Krzysztof Czyżewski o animatorze kultury w ramach projektu Art Spodki organizowanego przez Podlaski Instytut Kultury.


[...] "Animator kultury jest bardziej akuszerem niż artystą w sensie ekspresji swojej indywidualności, swojego geniuszu. Animator kultury potrafi znaleźć geniusz w drugim człowieku i w miejscu w którym pracuje i wspólnie go wydobyć" [...]. Krzysztof Czyżewski

 

Art Spodki – przestrzeń, ludzie, inspiracje to cykl warsztatów organizowanych przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku skierowanych do animatorów i edukatorów kultury, do wszystkich tych, którym dobro kultury w województwie podlaskim leży na sercu. Projekt nawiązuje do siedziby PIK – Spodków – pawilonów artystyczno-wystawienniczych, które stały się przestrzenią twórczych zajęć. PIK zaprosił na szkolenia z zakresu między innymi animacji muzycznej, teatru improwizacyjnego, sztuki performatywnej, inspiracji lokalnym dziedzictwem, kreatywności. W ramach projektu powstała publikacja, stanowiąca zbiór gotowych scenariuszy zajęć, przykładowych ćwiczeń, które animatorzy mogą z powodzeniem wykorzystywać.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Art Spodki – przestrzeń, ludzie, inspiracje. Zobacz filmowe podsumowanie projektu.

 

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI - CZYTAJ PDF

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI -  OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER 

 
 

 

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 Biała Synagoga w Sejnach

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" - wystawa Małgorzaty Dmitruk

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

  Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego


Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI